Al pecho lleva uma cruz. Y en mi corazón lo que dice Jesús.
Brazylia 2013!! Nie wiem, jak wytrzymam, odliczam dni, czytam, chyba zacznę się uczyć portugalskiego...
Jest na tyle podobne do hiszpańskiego, że chyba łatwo mi pójdzie...
Nie wiem. Czekam. Nie mogę!. Ale czekam.
RIO DE JANEIRO!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz